Tilbake til alle rapporter

Huller og grøfter i vei.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 22:44, torsdag 9 september 2021

Sendt til Statens vegvesen region midt og Roan 1 minutt senere

Huller og grøfter i vegen fra avmerket posisjon og til der hvor Nordskjørveien ender i Nordskjør. Storbiltrafikk må nærmest kjøre i gangfart for ikke å knuse kjøretøyet i de verste hullene.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:05, mandag 11 oktober 2021

  • Veien ble skrapet en tid etter at jeg rapporterte saken, men er nå tilnærmet i like dårlig stand som tidligere.

    Publisert anonymt 12:05, mandag 11 oktober 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:23, mandag 15 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter