Tilbake til alle rapporter

Uleselig skilt.

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 22:52, tor. 9 september 2021

Sendt til Roan og Statens vegvesen region midt 2 minutter senere

Uleselig skilt ved avmerket posisjon.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 06:42, fre. 8 oktober 2021

  • Still open, via questionnaire, 09:42, man. 15 november 2021

  • Still open, via questionnaire, 10:23, man. 13 desember 2021

  • Still open, via questionnaire, 14:44, mandag 10 januar 2022

  • Still open, via questionnaire, 20:30, mandag 7 februar 2022

  • Still open, via questionnaire, 23:21, mandag 7 mars 2022

  • Still open, via questionnaire, 09:54, tirsdag 5 april 2022

  • Still open, via questionnaire, 12:04, tirsdag 3 mai 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?