Tilbake til alle rapporter

Lysarmatur og dreneringskum

Rapportert i kategorien Gatelys av Gunnar S 11:26, lørdag 11 september 2021

Sendt til Statens vegvesen region øst og Ullensaker 4 minutter senere

Lysarmatur undergang lyser ikke. Og dreneringskum tar ikke unna om vinter så det legger seg masse is i undergangen. Og noen gatelys utenfor skole lyser ikke når de bør.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Supert! Lys ok!

    Sendt inn av Gunnar S 15:49, lørdag 23 oktober 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter