Tilbake til alle rapporter

Lysarmatur og dreneringskum

Rapportert i kategorien Gatelys av Gunnar S 11:26, lør. 11 september 2021

Sendt til Statens vegvesen region øst og Ullensaker 4 minutter senere

Lysarmatur undergang lyser ikke. Og dreneringskum tar ikke unna om vinter så det legger seg masse is i undergangen. Og noen gatelys utenfor skole lyser ikke når de bør.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 15:49, lør. 23 oktober 2021

  • Supert! Lys ok!

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Gunnar S 15:49, lør. 23 oktober 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?