Tilbake til alle rapporter

2 gatelys som mangler lys

Rapportert i kategorien Gatelys av Natasha Elisabeth Thomassen 23:29, onsdag 15 september 2021

Sendt til Kristiansand og Statens vegvesen region sør mindre enn et minutt senere

Det ble lovet å bli fikset innen uke 33, men det er fortsatt ikke lys her. Vi har kommunale boliger i nærheten og det er skummelt å gå her i mørket. Langs veien mellom Hammerstien 5 og lekeplassen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Vi var flere i borettslaget som måtte melde fra flere ganger

    Sendt inn av Natasha Elisabeth Thomassen 23:56, onsdag 13 oktober 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter