Tilbake til alle rapporter

Dårlig vei

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Odd Anders Amdahl 05:32, fredag 24 september 2021

Sendt til Levanger og Statens vegvesen region midt 2 minutter senere

Generelt mye hull

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Vegen ble gruset 24.09 og vil bli høvlet denne uken.

    Sendt inn av torkve@levanger.kommune.no 14:17, tirsdag 28 september 2021

  • Veien er nå nyhøvlet.

    Sendt inn av torkve@levanger.kommune.no 10:13, torsdag 30 september 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter