Tilbake til alle rapporter

Slaghull i den kommunale veien Glomstuveien/Anevegen

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 20:22, man. 27 september 2021

Sendt til Statens vegvesen region midt og Molde 2 minutter senere

Slaghull i den kommunale veien Glomstuvegen/Anevegen som går til baksiden av Anevegen.Hullet er i området der en tar av til Anevegen 2 og 4. Hullet bør utbedres snarest da det er mange syklende og el sparkesykelister til/fra Høgskole og Kvam som nytter strekningen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 22:20, man. 25 oktober 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter