Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 23:36, tirsdag 28 september 2021

Sendt til Statens vegvesen region øst og Stange 3 minutter senere

Gatelys virker ikke ved innkjøring til Falck Ytters Veg 8 i Navneberget. En person på sykkel ble nesten rygget på med bil pga av det var mørkt å vanskelig å se. Håper dette kan ordnes snarest så slike ubehagelige ting kan unngås igjen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter