Tilbake til alle rapporter

Mørkt gatelys: Knuten 117, 7383 Haltdalen

Rapportert i kategorien Gatelys av Eva P. Lillemo 11:34, søn. 3 oktober 2021

Sendt til Holtålen og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

Hei. Gatelys har vært mørkt en stund i Knuten 117, 7383 Haltdalen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 19:19, søn. 31 oktober 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Eva P. Lillemo 19:19, søn. 31 oktober 2021

  • Gatelys kommer og går, men for det meste mørkt.

    Sendt inn av Eva P. Lillemo 19:47, fre. 5 november 2021

  • Mørkt gatelys i Knuten 117

    Sendt inn av Eva P. Lillemo 17:38, ons. 15 desember 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?