Tilbake til alle rapporter

Veien er vasket ut

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Jan Anders Marheim 14:56, søn. 3 oktober 2021

Sendt til Statens vegvesen region sør og Lier 4 minutter senere

Hver gang det regner vaskes store deler av veien ut, og gjør den vanskelig fremkommelig. Kommunen er på plass og fikser opp hver gang, men det er behov for mer permanente tiltak.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter