Tilbake til alle rapporter

Flere langsgående hull i asfalt v/ gang- og sykkelsti

Rapportert i kategorien Sykkelveier av E-tver@online.no 23:30, mandag 4 oktober 2021

Sendt til Tromsø og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

Asfalt på sykkelstien er sprukket på langs ved flere tilfeller v/sykkelstien over tverrforbindelsen. Dette gjør det trafikkfarlig mtp sykkelvelt. Dette burde ikke koste mange kronene å utbedre, slik at fremkommelighet langs sykkelstiene blir bedre.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:45, onsdag 10 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter