Tilbake til alle rapporter

Løv og manglende gate lys.

Rapportert i kategorien Gatefeiing av Walde 18:19, torsdag 7 oktober 2021

Sendt til Statens vegvesen region sør og Skien 1 minutt senere

Såpe glatt grunnet manglende soping og bek mørkt grunnet gåen pære i gate lys. Her er det nok en gang bare et tids spørsmål før det går galt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ikke fårettat noen utbedring som vanlig.

    Sendt inn av Walde 16:45, mandag 11 oktober 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter