Tilbake til alle rapporter

Brostein løsnet og fjernet i rabatt ved bussholdeplass

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Kjartan Kvernsveen 21:52, tor. 7 oktober 2021

Sendt til Statens vegvesen region sør og Drammen 3 minutter senere

Se bilder. En stein mangler - og den ligger i grøntsværet ved siden av - ca 6 meter unna. OBS lokasjonen er bussholdeplassen ved Austadvn 2. Kartet aksepterte ikke denne plasseringen fordi den var for nær allerede innmeldt feil for Austadvn 6. NB: Samme bussholdeplass bør få søppelkasser, det ligger stadig avfall der. Det er post i butikk like ved, folk pakker ut og kvitter seg med emballasjen mens de venter på bussen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:10, fre. 5 november 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:47, fre. 3 desember 2021

  • Situasjonen er uendret. Og siden det nå er kommet sne vil dette garantert ikke bli fikset før i 2022 - i beste fall.

    Jeg kan godt motta en påminnelse om å sjekke status, men den bør ikke kommer før i juni 2022.

    Sendt inn av Kjartan Kvernsveen 12:47, fre. 3 desember 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter