Tilbake til alle rapporter

Hull på nyasfaltert vei

Rapportert i kategorien Hull i vei av Jonas V. 07:12, fredag 8 oktober 2021

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Denne delen av veien over E18 med av- og påkjøringsramper ble asfaltert nylig. Nå er det allerede et stort hull i veibanen her. Det ser ut til å være i brokaret, og det har oppstått med det kraftige regnværet som har vært. Får noen utbedret dette?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hullet i veien er nå tettet.

    Sendt inn av Jonas V. 07:33, torsdag 4 november 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter