Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke, el-kabel ligger avrevet i fri luft etter grøfterensking tidligere i høst(lenge siden)

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 19:30, man. 11 oktober 2021

Sendt til Statens vegvesen region midt og Verran 5 minutter senere

Gatelysene i gata virker ikke (kun tre nederste) før kabelen er revet av, ligger åpen i grøfta etter at det ble gravet der (grøfterensking). Når blir dette ordnet ?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?