Tilbake til alle rapporter

Dårlig veidekke og 2 dype hull i veien.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 18:20, lør. 16 oktober 2021

Sendt til Moss og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Dårlig veidekke og 2 dype hull i veien. Har vært sånn siden våren 2021

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 20:55, lør. 13 november 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 20:55, lør. 13 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?