Tilbake til alle rapporter

Feil på gatelys Storgata Myre

Rapportert i kategorien Gatelys av Odd Lange 21:57, søn. 17 oktober 2021

Sendt til Øksnes og Statens vegvesen region nord 2 minutter senere

Mørke gatelys Storgata Myre fra kryss Storgata/Støveien og ned til allmenningskaia, Det må være en grunnleggende feil for når lysene er reparert, går det et par dager, så er de mørke igjen.

I tillegg er asfalten fjernet i på tvers av fortauet nederst i Storgata antagelig etter nedgraving av kabel. Livsfarlig for syklister.. Med hilsen Odd Lange, Olafs vei 1, 8430 Myre

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 00:07, man. 15 november 2021

  • Usikker på om fortauet er reparert

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Odd Lange 00:07, man. 15 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?