Tilbake til alle rapporter

Ikke lys i undergang.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 13:53, man. 18 oktober 2021

Sendt til Kristiansund og Statens vegvesen region midt 2 minutter senere

Her er det nå på vei inn i 4. vinter uten lys i undergangen. Dette er skolevei for barn og her er det mørkt hele høst og vinter igjen. Det må da gå an å få skiftet lyse her snart!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 14:37, man. 15 november 2021

  • Fremdeles ikke lys her. Har vært nok en mørk vinter på skoleveien til barna her på Goma.

    Publisert anonymt 08:24, tirsdag 22 mars 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?