Tilbake til alle rapporter

Påbegynt undergraving avvgangveg fra dropsone ved Kvam skole opp til gangvegen som går forbi skolen

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 20:24, tir. 19 oktober 2021

Sendt til Molde og Statens vegvesen region midt mindre enn et minutt senere

Påbegynt undergraving av asfalten på gangvegen fra dropsonen nedenfor skolen. Gangvegen mellom sonen og gangvegen forbi skolen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 20:59, tir. 16 november 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 20:59, tir. 16 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?