Tilbake til alle rapporter

Står en sølv-metalic citoren minivan på pendler-parkeringen siden mai

Rapportert i kategorien Forlatte kjøretøy av Martin Jønvåg 07:39, ons. 20 oktober 2021

Sendt til Moss mindre enn et minutt senere

Denne har blitt hensatt her siden mai og bør bli tatt hånd om av korrekt myndighet.. Er personen savnet, kan bilen ha vært stjålet?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 08:14, ons. 17 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?