Tilbake til alle rapporter

Enorme mengder vann, året rundt

Rapportert i kategorien Vannforsyning av Ketil Wendelbo Aanensen 10:59, torsdag 21 oktober 2021

Sendt til Bærum mindre enn et minutt senere

På dette punktet av Gamle Drammensvei, ved bommen like før sykkel/gangbroa har det i flere år vært kontinuerlig store mengder vann i veibanen. Dette blandes nå om høsten med store mengder løv, som gjør området til et svært gjørmehull. Om vinteren er det en stor utfordring at dette vannet fryser til is og skaper farlige situasjoner. Jeg regner med at det også er dette vannet som renner videre ned på Sandviksveien og skaper problemer der. Det må komme en fiks for dette, ev pålegg om utbedring for den/de som står bak lekkasjen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:30, torsdag 18 november 2021

  • Oppdatert med bilder fra 29.11.21. Sendt mail til kommunen og kopi til lokalavis samme dag.

    Sendt inn av Ketil Wendelbo Aanensen 10:01, mandag 29 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter