Tilbake til alle rapporter

Ligger knuste bildeler i kryss ved gang sykkelsti

Rapportert i kategorien Dumpet skrot av Kjetil Jakobsen 00:31, ons. 27 oktober 2021

Sendt til Hadsel 3 minutter senere

Ligger endel knuste skarpe deler fra bil i kryss under lyktestolpe ved gang/sykkelveg Glassbiter/plastbiter som barn/dyr kan skade seg på. Ligger langs skoleveg hvor det ferdes mye barn. Bør fjernes før det blir snø.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 21:14, fre. 26 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?