Tilbake til alle rapporter

Erodert fundament for gatelys.

Rapportert i kategorien Gatelys av Inge Oddvar Halvorsen 13:05, lør. 30 oktober 2021

Sendt til Sandnes og Statens vegvesen region vest mindre enn et minutt senere

Fundamentet til en lysstolpe er erodert.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 22:59, fre. 3 desember 2021

  • Ingenting er blitt gjordt.

    Sendt inn av Inge Oddvar Halvorsen 22:59, fre. 3 desember 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?