Tilbake til alle rapporter

Gatelys utenfor Tanndalsvegen 50 virker ikke.

Rapportert i kategorien Gatelys av Vibeke Skjellet 20:44, søn. 31 oktober 2021

Sendt til Stange og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Gatelys ved eiendommen, Tanndalsvegen 50 virker ikke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 09:26, man. 6 desember 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Vibeke Skjellet 09:26, man. 6 desember 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?