Tilbake til alle rapporter

Mye skrot på eiendom

Rapportert i kategorien Forsøpling anonymt 09:58, man. 1 november 2021

Sendt til Løten 1 minutt senere

Mye søppel, gamle biler, metall skrot på privat eiendom. Dette bør absolutt ryddes opp i. Mulig oljesøl fra gamle bilvrak + tiltrekker seg skadedyr. Ser ut som en søppelplass!! Dette må ryddes opp i.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 10:25, man. 29 november 2021

  • Ikke mottatt noe tilbakemeldinger

    Publisert anonymt 10:25, man. 29 november 2021

  • Still open, via questionnaire, 10:57, man. 27 desember 2021

  • Still open, via questionnaire, 11:38, mandag 24 januar 2022

  • Still open, via questionnaire, 12:58, mandag 21 februar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?