Tilbake til alle rapporter

Hull i asfalt rundt kum

Rapportert i kategorien Hull i vei av Terje 13:04, man. 1 november 2021

Sendt til Halden og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Hjortsberg Skole Indre skolegård Nord: Asfalt rundt kum er ødelagt og vannet renner ned i grunnen ved siden av kummen. Det medfører mye vann i kjelleren ved nedbør. Kan dere komme og fikse dette for oss? Mvh Vaktmester

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?