Tilbake til alle rapporter

Løst og ødelagt autovern over bru

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 07:52, tir. 2 november 2021

Sendt til Dønna og Statens vegvesen region nord 2 minutter senere

Etter trafikkulykke på bru er autovern løst og defekt. Ingen skilting eller utbedring påbegynt. For mer informasjon kontakt Dønna Brannvesen/ 110sentralen, da de bisto i oppryddingsarbeidet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 21:41, ons. 1 desember 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 21:41, ons. 1 desember 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?