Tilbake til alle rapporter

Ikke lys i lyktestolpe som står på tomtegrensa. Ådalsbrukvegen 281/283

Rapportert i kategorien Gatelys av Brit Eva Huskebakk 21:22, tor. 4 november 2021

Sendt til Løten og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Det har ikke vært lys i lykta i enden av Ådalsbrukvegen 281/283 i 2021..

Nå er det veldig mørkt og vi blir glad for å få lys.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei. Savner tilbakemelding på dette. Kommer det til å bli gjort noe med dette lyset?

    Sendt inn av Brit Eva Huskebakk 08:35, man. 29 november 2021

  • Her er bilde av lyktestolpe som ikke har lyst i 2021

    Sendt inn av Brit Eva Huskebakk 08:45, fre. 3 desember 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?