Tilbake til alle rapporter

Lys i stolpene nord-olderfjorden, vågan kommune

Rapportert i kategorien Gatelys av Alf Hansen 08:09, lør. 6 november 2021

Sendt til Statens vegvesen region nord og Vågan mindre enn et minutt senere

Er flere lys innover veien, men kun ET er det lys i. Fort gjort for dere å skifte pærer i stolpene. Mørkt som i kollbingen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter