Tilbake til alle rapporter

Tilgrising av vei.

Rapportert i kategorien Gatefeiing anonymt 21:31, man. 15 november 2021

Sendt til Malvik og Statens vegvesen region midt 3 minutter senere

Her er det vannvittig mye dritt i veien (gjørme) etter at de kjører ut fra anleggsområdet. Kan dere rengjøre veien?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?