Tilbake til alle rapporter

Dypt hull.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Jon Inge Seim 02:45, ons. 17 november 2021

Sendt til Odda og Statens vegvesen region vest mindre enn et minutt senere

Det blir stadig store hull i denne veien da asfalt er helt utslitt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 03:01, ons. 15 desember 2021

  • Dårlig

    Sendt inn av Jon Inge Seim 03:01, ons. 15 desember 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 03:52, ons. 12 januar 2022

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Jon Inge Seim 03:52, ons. 12 januar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?