Tilbake til alle rapporter

Defekt lyktestolpe

Rapportert i kategorien Gatelys av Johnny Åndahl 18:44, tor. 18 november 2021

Sendt til Kristiansund og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

Hei, Lyktestolpe nr 1322 på toppen av Karihola ved Martaumen har sprekker i overgang mot fundament som bør utbedres snarest om den ikke skal gi etter. Se vedlagt bilde Mvh Johnny Åndahl

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?