Tilbake til alle rapporter

2 stk gatelys ved Svehøgda 38a og 38d virker bare en gang iblant.

Rapportert i kategorien Gatelys av Karin Stav 19:05, man. 22 november 2021

Sendt til Malvik og Statens vegvesen region midt 5 minutter senere

Virker som det er noe galt med timeren på gatelysene, ettersom de er ute av drift store deler av dagen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 19:36, man. 20 desember 2021

  • Gatelyset utenfor Svehøgda 38a virker ikke i det hele tatt nå.

    Sendt inn av Karin Stav 19:36, man. 20 desember 2021

  • Still open, via questionnaire, 20:22, man. 17 januar 2022

  • Dårlig. Ingen løsning på problemet.

    Sendt inn av Karin Stav 20:22, man. 17 januar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?