Tilbake til alle rapporter

Stort hull i krysset Nessaberget/Eriksenenga. Hullet ligger delvis skjult i asfalten som synkehull.

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Ken Gøran Blakstad Skar 22:54, man. 22 november 2021

Sendt til Kristiansund og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

I krysset Eriksenenga/Nessaberget, så er det oppstått ett hull, nesten som ett synkehull da det er delvis asfalt over. Alle bilene som kjører i dette krysset kjører over området, og det er skikkelig ubehagelig. Fare for at dette hullet kan skade kjøretøy på relativt kort sikt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 11:38, tir. 21 desember 2021

  • Kun satt opp en kjegle som viser hvor hullet er

    Sendt inn av Ken Gøran Blakstad Skar 11:38, tir. 21 desember 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?