Tilbake til alle rapporter

Manglende brøyting

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 16:03, tir. 23 november 2021

Sendt til Alta og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

Hvorfor blir ikke siste del av Moreneveien brøytet?! Det ble gjort i fjor etter mye rapportering, men ikke i år. Er dette på grunn av bommen dere har valgt å sette opp her i veien? Brøytes det ikke her vil det bli svære smeltehull og enorme mengder sørpe på veien til våren.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?