Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Karianne Johansen 18:56, ons. 24 november 2021

Sendt til Sør-Aurdal og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Det tur jeg skjendet på fredagen 19 noveber

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 20:20, ons. 22 desember 2021

  • Ingen ting har skjedd eller blitt fikset trist att det ikke blir lys i lykten.

    Sendt inn av Karianne Johansen 20:20, ons. 22 desember 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?