Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 21:15, ons. 24 november 2021

Sendt til Bømlo og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

1 av desse 3 gatelysa som ikkje virker. Skuleveg. Så håper det blir fikset snarest:)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Melding sendt FK

    Sendt inn av stein.erik.lyslo@bomlo.kommune.no 13:04, tor. 25 november 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 07:26, tor. 23 desember 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 07:26, tor. 23 desember 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?