Tilbake til alle rapporter

Mørke gatelys.

Rapportert i kategorien Gatelys av Paul Stian Hågensen 07:57, tor. 25 november 2021

Sendt til Statens vegvesen region øst og Tynset 2 minutter senere

2 mørke gatelys på slutten av rekka og det første gatelyset inn til boligfeltet driv å blir mørkt på kvelden.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det er fortsatt ikke gjort noe med dette!

    Publisert anonymt 15:08, ons. 8 desember 2021

  • Still open, via questionnaire, 09:34, tor. 23 desember 2021

  • Still open, via questionnaire, 10:26, torsdag 20 januar 2022

  • Det virker ikke som det hjelper å melde inn saker her!!

    Sendt inn av Paul Stian Hågensen 10:26, torsdag 20 januar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?