Tilbake til alle rapporter

Asfalt har begynt å gi etter rundt kumlokk

Rapportert i kategorien Hull i vei av Silje Lønhøiden 22:31, torsdag 25 november 2021

Sendt til Kongsvinger og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Jeg rapporterte dette kumlokket tidligere i høst også, fordi det smeller når biler kjører på det. Det smeller fortsatt, og nå har i tillegg asfalten begynt å smuldre opp rundt kumlokket. På tide å få or gjort føre det skjer en ulykke!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter