Tilbake til alle rapporter

Gatelys rett ved Gluppehavna 9 har ikke lyst i over et år.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 10:28, man. 29 november 2021

Sendt til Fredrikstad og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Gatelyset som står rett ved huset i Gluppehavna 9 har ikke lyst i over ett år. Flere av oss i gata har ringt inn til kommunen og det har enda ikke blitt gjort noe. Det er en bratt sving der man både går og biler kjører. Veien er bekmørk, og nå under vintertid er både veien og svingen farlig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 12:41, tirsdag 4 januar 2022

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 12:41, tirsdag 4 januar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?