Tilbake til alle rapporter

Stolpe med gatelys er kjørt ned

Rapportert i kategorien Gatelys av Tor Ivar Nordhus 14:51, man. 29 november 2021

Sendt til Statens vegvesen region sør og Vennesla 4 minutter senere

Stolpe med gatelys utenfor moseidmoen industriområde 9 er kjørt ned . Hele stolpen ligger i veikanten . Skummelt når litt av stolpen stikker opp av bakken .

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?