Tilbake til alle rapporter

Metallokk på fortau delvis åpen + arm jern stikker opp. Snublekant

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Åsmund Johansen 09:59, tor. 9 desember 2021

Sendt til Halden og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Metallokk på fortau delvis åpen + armeringsjern stikker opp. Dette kan skape farlige uhell/ skade på mennesker og dyr.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Kjempehull i Storgata i Halden ved busterudparken ved svingen der bussene kommer

    Sendt inn av Glenn.hansen78@hotmail.com 13:16, torsdag 6 januar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?