Tilbake til alle rapporter

Manglende lys i gatelykt

Rapportert i kategorien Gatelys av fnoyseth@gmail.com 08:43, fre. 10 desember 2021

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Lampa i gatelykten nærmest broen lyser ikke

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 10:20, fredag 7 januar 2022

  • Har ikke blitt fikset ennå - dessverre.

    Sendt inn av fnoyseth@gmail.com 10:20, fredag 7 januar 2022

  • Still open, via questionnaire, 10:26, fredag 4 februar 2022

  • Lampen lyser fortsatt ikke..

    Sendt inn av fnoyseth@gmail.com 10:26, fredag 4 februar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?