Tilbake til alle rapporter

Gatelys fungerer ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av Monika Vesterheim Lund 07:24, ons. 15 desember 2021

Sendt til Hamar og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Gatelys fungerer ikke Fagerlivegen, utenfor nr 3.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 08:16, onsdag 19 januar 2022

  • Byttet pære

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Otera Traftec 11:52, fredag 4 februar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?