Tilbake til alle rapporter

Stort hull i veien, rett ved Kløvervegen 3

Rapportert i kategorien Hull i vei av Geir Bjørkås 15:53, ons. 15 desember 2021

Sendt til Statens vegvesen region sør og Vennesla 2 minutter senere

Stort hull i asfalten, har vært slik i flere måneder

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 12:28, torsdag 13 januar 2022

  • Det ble lagt i noe grus (muligens av noen naboer?). Nå er hullet i asfalten like stort igjen..

    Sendt inn av Geir Bjørkås 12:28, torsdag 13 januar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?