Tilbake til alle rapporter

Gatelys lever sitt eget liv

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 19:01, ons. 15 desember 2021

Sendt til Sandnes og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Gatelysene langs Kvernhusbakken, altså forbi Kleivane bhg, går av og på til tilfeldige tidspunkt. Det er ofte bekmørkt på morgenen når barna skal leveres i bhg, og bilene på strekningen kjører ofte fort.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?