Tilbake til alle rapporter

Manglende lysi lamper innfelt i støyvegg

Rapportert i kategorien Gatelys av Jan Ivar Pettersen 16:13, man. 20 desember 2021

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Gang og sykkelvei RV4 mellom utgang i gjerdet ved Selvbyggerveien 205 bortover til Busstopp Øvre Lunden er ikke tilstrekkelig opplyst når ikke belysningen i muren er på plass. Hvis dette ikke kan settes på, da bør det vurderes å sette opp en flere lysmaster da det ved jevne mellomrom skjer ulykker mellom skoleelever og jobbpendlere på raske sykler her.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 17:49, mandag 17 januar 2022

  • Det er blitt lys i noen lamper men ikke i alle.

    Sendt inn av Jan Ivar Pettersen 17:49, mandag 17 januar 2022

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 17:58, mandag 14 februar 2022

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Jan Ivar Pettersen 17:58, mandag 14 februar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?