Tilbake til alle rapporter

Vann renner ut i veien fra "under" fortau

Rapportert i kategorien Vannforsyning anonymt 20:26, tor. 23 desember 2021

Sendt til Stavanger 4 minutter senere

Vann renner ut i veien og fryser. Var vært vann her siden det var midlertidig vanntilførsel på stedet, om ikke lenger.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 22:08, torsdag 20 januar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?