Tilbake til alle rapporter

Sjenerende gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Jan Olav Øverby 07:49, fre. 24 desember 2021

Sendt til Løten og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Hei er det mulighet for å senke gatelysmast inne ved Ole Dyrengsveg 10/12 ? Denne er veldig sjenerende da vi sitter i stua på kvelden. Stolpen er veldig høy og det hadde hjulpet om den ble senket til neste ledd på stolpen. (dette ble etter at det ble ledd lys) Setter veldig pris på at det er lys der.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Stort hull i Sliperveien, Ådaldbruk

    Publisert anonymt 11:06, mandag 4 april 2022

  • Takk for rask respons i Sliperveien, Ådalsbruk 😊👍

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 15:52, mandag 4 april 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?