Tilbake til alle rapporter

Manglende gatebelysning

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 23:51, lørdag 1 januar 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Trondheim 4 minutter senere

Det ene av to gatebelysning i gang og sykkelvei, er ute av drift. Viktig med belysning, da det er mange gående og syklende her vinterstid i mørket.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 23:40, søndag 30 januar 2022

  • Begge lyspærer i gatebelysning i gang- og sykkelvei på vei ned mot tunnelen, som går under Byåsveien er defekt. Her ferdes mange barn på vei til skolen når det er mørkt om morgenen og ettermiddagen, og mange syklister bruker samme trasé på samme tid. Det oppstår mange nesten-ulykker på grunn av ingen belysning. Dette haster!

    Publisert anonymt 22:06, onsdag 9 februar 2022

  • Still open, via questionnaire, 17:06, tirsdag 1 mars 2022

  • Så snart som mulig!

    Publisert anonymt 17:06, tirsdag 1 mars 2022

  • Still open, via questionnaire, 17:22, tirsdag 29 mars 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?